Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Декор

Декоративне оздоблення в дитячому садку відіграє одну з головних ролей. Адже, якщо група оформлена різнобарвно і цікаво, Ваша дитина з задоволенням буде відвідувати такий садок.

Є безліч варіантів, як прикрасити групу. Це можуть бути різні за темами «картини» на стіну або фігурні, звичайні стенди. Головне – обрати стиль, у якому будуть оформлені основні елементи декору. Найчастіше при оздобленні групи відштовхуються від її назви. «Сонечко», «Дзвіночок», «Перлинка» - назва сама допомагає обрати напрям декоративного оздоблення групи.

Малюків не буде турбувати неприємний запах, адже ми друкуємо наш товар єкосольвентнимим чорнилами, які не шкодять здоров’ю. Зображення на стендах для дитячого садка буде чітким, не зважаючи на розміри частин декору. Стильно декорована група милуує око не тільки малечі, а й батькам і вихователям, у ній цікаво і навчатися, і бавитись, і працювати. Декоративне оформлення групи є необхідною умовою, якщо Ви бажаєте, щоб дітям було комфортно в садку, щоб розвивалась їхня уява, щоб звикання до садочка проходило без ускладнень.

Наші дизайнери доповнять уже готовий макет, або розроблять інший, враховуючи усі Ваші побажання.

Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов