Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Літо - це відпустки та знижки

Літо - це відпустки та знижки

Ну, ось прийшов час довгоочікуваної відпустки!

Увесь наш колектив в єдиному пориві відбуває грітися на пісочку та слухати шепіт моря. Але ми не залишаємо вас без нашої уваги і подарунків у вигляді знижок. Щоденно ми будемо приймати ваші замовлення, відповідати на ваші листи, приймати, по можливості, ваші дзвінки. В разі необхідності черговий дизайнер буде готовий виконати ваше індивідуальне замовлення на стенди, таблички. Все як завжди. Але єдина відмінність в тому, що виготовлення та відправлення ваших замовлень буде здійснюватися з 1 серпня 2018 року. Заздалегідь дякуємо за розуміння та терпіння.

 

Зі свого боку обіцяємо, що максимально швидко обробимо ваше замовлення, гарантуємо що всі наші стенди для школи та садочка, таблички, куточки настрою, набірні полотна, композиції зі стендів та все інше буде яскраве та якісне. Щоб скрасити ваше очікування на замовлення ми додаємо знижки ще більш на 1000 товарів. Знижки від 5 до 30 відсотків.

 

Обирайте стенди з розділив «Стенди для дитячого садочка», «Стенди для початкової школи», «Оформлення групи в єдиному стилі», «Композиції зі стендів», «Права дитини» зі знижкою 15-20%. Впевнені, що і інші розділи нашого магазину зможуть порадувати вас гарними стендами та приємними цінами.

В нашому магазині більше 7100 найменувань. Ми впевнені, що кожен знайде те, що потрібно. Але якщо треба внести зміни в назву, кількість кишеньок, розмір стенда, або замінити фонову картинку, то ми легко зробимо це. Так само ми готові зробити ескіз стенду «з нуля». Пишіть, телефонуйте.  

 

Гарного літа, гарного відпочинку, гарних знижок!


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов