Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Набірне полотно НП 0031

Стенд набірне полотно для лічби 31
Цена: 632.00
Цена сейчас: 540.00
Экономия: 92.00 (15%)
Артикул: НП 0031

Опис: Набірне полотно для розташування літер, цифр, лічильного та роздаткового матеріалу, стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

За даними досліджень та підрахунків, органи чуттів людини мають різну чутливість до зовнішніх подразників. У більшості людей більш чутливі - це органи зору, від них до мозку «проходить» приблизно у 5 разів більше інформації, ніж від органів слуху та в 13 разів більше, ніж від тактильних органів. Взявши це до уваги, ми розробили велику кількість набірних полотен. Дане набірне полотно має широкий спектр застосування. Його можна використовувати на уроках математики, розмістивши цифри або дії з ними; письма, виставивши нову літеру чи зображення предметів, які починаються з неї; музики, якщо помістити ноти знайомої мелодії тощо. Досить приємний задній фон набірного полотна не відволікає від навчального процесу, допомагає дітям фокусуватись на важливому - на процесі навчання! Пластикові кишені досить великих розмірів, для розташування більших картинок, для кращої наочності. Набірним полотном може користуватись не лише вчитель, а й учень. Вирішуючи приклади, розставляючи кольори, ноти, букви в алфавітному порядку, дитина буде з задоволенням навчатись. Набірне полотно розширює методи навчання і допомагає педагогам урізноманітнювати даний процес, щоб дітлахам навчалось легко і в цікаво.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 860*800

Розмір кишені, мм: 800*70

Кількість кишень: 5 шт

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов