Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Набірне полотно НП 0038

Набірне полотно для садочка 38
Цена: 310.00
Цена сейчас: 273.00
Экономия: 37.00 (12%)
Артикул: НП 0038

Опис: Набірне полотно для розташування літер, цифр, лічильного та роздаткового матеріалу, стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Як відомо, для закріплення почутого матеріалу дитині потрібно й побачити щось по даній темі, особливо це стосуються діточок раннього віку. Таким чином вони проводять паралель між почутим і побаченим і, тим самим краще запам'ятовують матеріал. Використання графічної наочності на уроках в школі чи під час занять у садочку, безперечно, володіє великими розвиваючими можливостями. Пояснюється це тим, що при мовному акті і при використанні умовних графічних засобів ліва і права півкулі головного мозку включаються у спільну роботу. Саме тому, використання набірного полотна сприяє кращому запам’ятовуванню та швидшому вивчанню інформації завдяки своїй наочності. За допомогою карток, які розміщуються в кишені полотна, діти зможуть пограти в цікаві ігри, розвинути уяву й усне мовлення. Завдяки міцному матеріалу з якого виготовлені складові комплектів, Ви зможете користуватися ними протягом тривалого часу. Барвистий фон набірного полотна не перенасичений картинками чи героями, тому дитина не буде відволікатись на нього, а буде зосереджена на роздатковому матеріалі. Дане набірне полотно універсальне, його однаково можна використовувати як під час занять з математики (розставляти цифри, або виконувати дії з ними) так і під час вивчення літер, явищ, предметів тощо.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 760*400

Розмір кишені, мм: 600*50

Кількість кишень: 4 шт

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов