Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Набірне полотно НП 0045

Наборное полотно для літер, цифр 46
Цена: 275.00
Цена сейчас: 240.00
Экономия: 35.00 (13%)
Артикул: НП 0045

Опис: Набірне полотно для розташування літер, цифр, лічильного та роздаткового матеріалу, стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Для легкого та швидкого вивчення літер, цифр або інших різних предметів та явищ у дитячих садках та молодших класах школи рекомендовано використовувати набірне полотно. Воно допомагає кращому запам’ятовуванню та вивчанню інформації, завдяки своїй наочності.
Дитина переглянула цифри, проробила з ними певні вправи-завдання, а вихователь після цього поклав їх на місце, до спеціальної прозорої кишені. Кишені виготовлені з цупкого пластику. Цифри можна виставляти в один ряд, для кращого запам'ятовування. Також можна використовувати набірне полотно при вивченні основних дорожних знаків, явищ природи, кольорової гамми, рослинного і тваринного світу. Даний пластиковий стенд буде корисним у всіх групах дитячого садка, він стане основним помічником на всіх заняттях. Яскраве та кольорове оформлення стенду також буде цікавим для дітлахів та привертатиме їхню увагу. Під час друку ми використовуємо екологічно чисті чорнила, які не нашкодять здоров'ю дітей. Стенд легкий, пластиковий, кріпиться на двобічний скотч. Оформляйте замовлення прямо зараз у нашого менеджера, а вже за декілька днів стенд уже буде прикрашати стіну кімнати садочка. Замовляйте даний стенд у нас, та отримайте приємний бонус - доставку Укрпоштою безкоштовно.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 650*400

Розмір кишені, мм: 600*50

Кількість кишень: 4 шт

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов