Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
ОБЖ у

     Створюючи розділ «Основи безпеки життєдіяльності», далі ОБЖ, ми сподівалися, що цей розділ не залишиться без уваги як батьків, так і вчителів початкових шкіл і вихователів дитячих дошкільних навчальних закладів. Всі стенди даного розділу будуть присвячені темі безпеки дітей. Ніхто не сперечатиметься з твердженням, що в сучасному світі навіть дорослій людині життя деколи підносить такі ситуації, з яких важко відразу знайти вихід або прийняти правильне рішення. Що вже говорити про наших дітей? І якщо ми, дорослі, хоч якось можемо прорахувати кризисну ситуацію наперед, то дітям без нас ніяк не обійтися.

     Адже небезпека може виникнути в різному обличчі: машина із-за рогу, ігри з сірниками, купання в необладнаному місці або без контролю дорослих, безтурботна поведінка на атракціонах і багато іншого. У певних випадках загроза життю дитини може виникнути в певну пору року (втоплення, отруйні гриби, катання на льоду замерзлого водоймища або з гірки), а є травматизм, супроводжуючий людину не залежно від її віку протягом всього року (і навіть не завжди залежить від її поведінки): пожежа, дорожньо-транспортні пригоди і так далі.

     Ми відкриваємо розділ ОБЖ з метою подальшої співпраці з батьками і педагогічними колективами в надії з Вашою допомогою створити серію якісних стендів. З їх допомогою буде можливо максимально зрозуміло пояснити дітям, як діяти в тій або іншій ситуації. Темп життя сучасної людини наростає з кожним роком. Це може подобатися чи ні, але до цього потрібно уміти адаптуватися самому і адаптувати дітей.

Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов