Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Поличка для поробок ПП 0001

Полка для поделок из пластилина 1
Цена: 500.00
Цена сейчас: 395.00
Экономия: 105.00 (21%)
Артикул: ПП 0001

Опис: Наші діти, як відомо, це невичерпне джерело натхнення і фантазії. Вони полюбляють постійно створювати щось своїми руками і їх потрібно у цьому підтримувати. Адже художній розвиток є невід'ємною частиною розвитку дитини, моторики, її розуму та формування смаку.
У садочку малюки люблять робити власноруч поробки з пластиліну. Зайчики, ведмеді, квіточки, дерева - все це створюється клопіткою працею наших дітлахів. Вони вкладають у них свою душу, удосконалюючи днем за днем свої навики у ліпленні. Саме тому дитячі поробки повинні займати гідне місце серед групи. Найкраще вони будуть виглядати на пластиковій полиці, котра стане гідною прикрасою кімнати садочка. Виставивши на неї дитячі витвори мистецтва, діти будуть милуватись своєю роботою, обговорювати поробки своїх друзів. Це буде так званою виставкою їхніх робіт, котрою зможуть милуватись і вихователі і батьки.
Дуже зручними є полиці, на вигині яких можна розмістити наліпки з іменами та прізвищами дітей. Вони досить функціональні та прості в користуванні. Їх можна розмістити в будь-якому місці групи, вони легко переносяться, тому що виготовленні з надлегкого акрилу. Полиця гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр групи, стане іі окрасою. Така полиця буде слугувати не один рік і приносити естетичне задоволення всім малюкам

Характеристики виробу: поличка для поробок з пластиліну з акрлилу.

Розмір, мм: ширіна 300, висота 

Кількість полічок: 4

Термін виготовлення: 7 - 15 робочих днів

Під замовлення!

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов