Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Правила дорожнього руху

Правила дорожнього руху

Правило дорожнього руху - це завжди актуально!

Правила дорожнього руху - завжди актуальна тема, особливо коли мова стосується дітей. Знання слід періодично освіжати і доповнювати, а для цього - використовувати різні посібники: інтерактивні, настільні, настінні, магнітні, з використанням м'яких модулів і костюмів.

В ідеалі - мати у себе в арсеналі функціонально різні матеріали, адже деякі діти легше сприймають інформацію, подану у формі настільних ігор-ходілок, хтось - у формі карток-загадок, хтось - у вигляді рухливих ігор на вулиці або в залі .

Навчання ПДР - це систематичний процес. Методика роботи в рамках навчання ПДР повинна базуватися на інтегрованому підході. Виконуючи завдання, діти дошкільного спостерігають, конструюють, малюють конструюють, моделюють, слухають музику і т. Д.

При побудові системи роботи з вивчення дошкільнятами ПДР слід враховувати три аспекти взаємодії з транспортною системою міста:

• Дитина - пішохід;

• Дитина - пасажир міського транспорту;

• Дитина - водій дитячих транспортних засобів (велосипед, снігокати, санки, ролики та ін.)

Наш магазин пропонує різноманітні стенди, яки допоможуть малечі сформувати правильні навички поведінки на дорозі. Також наші дизайнери залюбки розроблять стендову продукцію за вашими ідеями та побажаннями.

З товарами категорії безпека дорожнього руху Ві можете ознайомитись за посиланням

http://www.stendall.com/bezpeka-dorojnogo-ruhu


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов