Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Частина-ціле" ГР 0008

Опис: Іноді, привчати дитину до того, що вона є частиною суспільства досить нелегко і батьки це непросте завдання відкладають на потім. А, можливо, не можуть підібрати потрібні приклади для пояснення цього складного поняття. Тоді, за допомогою потрібно звертатись до вихователів садочка. Саме вони у процесі навчання в групі, на прикладі такої цікавої розвиваючої гри як "Частина-ціле", зможуть вирішити цю проблему. Здавалось би, це речі зовсім різні. Але, поянюючі на простих, знайомих дитині поняттях (кавун, ворона, пірамідка, намисто), що кожен предмет з чогось складається, з часом, дитина усвідомить і більш складні та вагомі поняття. За допомогою карток, які подібно попарно складати, це у неї вийде досить швидко. Адже таке навчання, яке проходить у вигляді гри, є більш прийнятним для малечі. Гра, а отже і процес навчання, їх захоплює більше, якщо влаштувати її у вигляді перегонів, хто складе більше правильних пар.
Картки барвисті та довгофункціональні, тому що виготовлені з міцного пластику, а зображення нанесені на них безпечними екосольвентними фарбами за допомогою сучасного обладнання.
У комплекті Ви знайдете такі пари картинок: дерево-листок, пірамідка-кільце, велосипед-колесо, башта-кубик, стручок гороху-горошина, клумба-квітка тощо.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 60*60

Кількість карток: 40 карток ( 20 пар )

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов