Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Хто де живе?" ГР 0006

 

Опис: Як відомо, діти краще все запам'ятовують, коли навчання проходить ніби гра. Так і ми пропонуємо вивчати хто де з тваринок живе, за допомогою настільної розвиваючої гри. Вона складається з парних карток, на яких зображені тварина та її житло. Дану гру можна придбати і для занять у дитячому садку з вихователем, і для домашніх ігор. Адже потрібно закріплювати вивчений матеріал, щоб краще все запам'ятовувалось. Для розширення дитячого кругозору у набір гри входять не лише будиночки тварин, а й комах та птахів. Вивчаючи назви живих істот та їхніх хаток, розвивається здорова пам'ять у дітей, що сприяє правильному та швидкому загальному розвитку дитини. Починайте з однієї пари карток на день, з часом збільшуйте їх кількість, щоб одразу не за плутати дитину.
Гра "Хто де живе?" стане гарним навчальним помічником, а ще, чудовим подарунком до дитячого дня народження! Картинки гарні та яскраві, картка міцна та безпечна навіть для наймолодших.
Комплект складається з таких пар: курка-курник, лисиця-нора, ведмідь-барліг, мурашка-мурашник, павук-павутина, бджоли-вулик, риба-акваріум, свиня свинарник, шпак-шпаківня, собака-будка, равлик-мушля, білка-дупло, бобер-хата, горобець-гніздо, корова-хлів, кролик-кролятник, кінь-стайня.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 50*70

Кількість карток: 34 картки ( 17 пар )

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов