Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Хто що говорить?" ГР 0002

 

Опис: "Хто що говорить" - одна з найперших дитячих забавок. Дитина вже з перших місяців життя чує від дорослих, що собачка гавкає, а а півники кукурікають. З кожним наступним місяцем життя кількість подібних нових звуків зростає. А коли дитина починає проявляти інтерес до картинок, захоче наочно бачити звірів, тоді в нагоді стануть наші кольорові та яскраві картки. З їхньою допомогою маля буде роздивлятись і запам'ятовувати тварин та комах, буде знати, хто з них як говорить. Всі тварини зображені на картинках в натуральних кольорах, таким чином не буде спотворюватися дійсність. Адже головне, доносити до дитини правду, як воно є насправді, щоб усе закарбовувалося в її пам'яті вірно. Звуки, які вимовляють тварини, записані внизу картки, це спростить Вашу роботу, якщо Ви раптом забудете, якийсь із звуків. Дану розвиваючу гру можна придбати як для дитячого садочка, так і для додомашніх ігор, щоб можна було закріпити отриману на заняттях з вихователем інформацію. Картки виготовлені з цупкого пластику, він не гнеться. Друк виконується якісними екосольвентними чорнилами, які не нашкодять здоров'ю малюка.

До комплекту входять картинки з такими тваринами: корова, горобець, ворона, гусак, змія, коза, комар, кіт, зозуля, курка, кінь, жаба, мишка, баран, осел, півень, свиня, бджола, собака, сова, тигр, качка.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 50*70

Кількість карток: 22 штуки

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов