Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Хто що їсть?" ГР 0007

Опис: Залишаючи дитину на вихователів у дитячому садочку, кожен з батьків сподівається, що їй там приділятимуть достатньо уваги, що її навчатимуть чомусь новому та корисному. Слід зазначити, що дітлахам найбільше подобається вивчати щось нове, коли сам процес навчання переплітається з грою. Таким чином, вони ніби й відпочивають, але все рівно дізнаються про щось цікаве. Використовуючи настільну гру "Хто що їсть" під час таких вправ, діти паралельно вивчають назви тварин та їх їжі, вчаться співставляти тваринку із тим, чим вона харчується. А головне, таким чином розвивається логічне мислення дітей. Вихователь може супроводжували цю гру читанням цікавих тематичних віршів про тварин, які також досить корисні для малих пізнайок. Після того, як всі пари тваринка-їжа розкладені, можна попросити дитину сказати, хто як говорить, таким чином розвивати звуконаслідування та слух.
Основною метою даної розвиваючої гри є виховувати в наймолодших любов до тваринного світу.
Замовивши дану гру, Ви обов'язково залишитесь задоволеними результатами, які показуватимуть дітки під час занять.
До комплекту входить 17 пар карток: : свиня-жолуді, метелик-нектар, жаба-комарики, кіт-молоко, гусінь-яблуко, миша-сир, ведмідь-мед, коза-капуста, корова-сіно, мавпа - банан, білка-горіхи, курка-зерно, кролик-морквина, пташка - черв'як, собака-кістка, тигр-м'ясо, черепаха-травичка.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 60*60

Кількість карток: 34 картки (17 пар)

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов