Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Квіти" ГР 0017

Опис: Існує думка, що діти краще запам'ятовують нову інформацію сидячи на одному місці, в приміщенні, в звичній навчальній атмосфері. Таким чином їхня увага фокусується на новій інформації, немає зовнішніх відволікаючих факторів. Але і під час прогулянки групи можна навчатись. У теплі пори роки, коли земля вкривається різноманітними квітами та травами, можна з користю проводити цей час. Взявши з собою розвиваючу гру "Квіти", перед цим, роздавши дітлахам по декілька карток, під час прогулянки можна шукати ці квіти на клумбах та квітниках на території дитячого садочка. Паралельно, вивчати кольори, повторювати раніше вивчені форми, розміри. Можливо, хтось з дітей знає цікаву історію про ту чи іншу квітку, а можливо, казку чи віршик. Урізноманітнити таку прогулянку педагог може за допомогою загадок і, у кого з дітей в руках буде квітка-відгадка, той повинен сповістити решту про це, описати її колір та розмір. Дана цікава гра також буде корисною не лише під час прогулянки, граючись з нею у стінах садочку чи вдома Ви даєте змогу дитині повторити та удосконалити знання в даній темі. Яскраві фарби та міцний матеріал неодмінно прослужать не одному поколінню.

До гри входять такі квіти: айстра, волошка, гвоздика, дзвіночок, конвалія, лотос, лілія, мак, нарцис, незабудки, кульбаба, орхідея, півонія, підсніжник, соняшник, пролісок, троянда, ромашка, бузок, тюльпан, фіалка лісова, шипшина, гладіолус, маргаритка, братки, чорнобривці.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 70*70

Кількість карток: 26 шт.

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов