Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Протилежності" ГР 0009

Опис: Вже з ясельної групи, де навчаються наймолодші пізнайки, при навчанні можна застосовувати розвиваючу настільну гру "Протилежності". Вона складається з карток, які об'єднуються в пари, на яких зображені протилежності (явища, емоції, розміри, тощо). Ця гра широкопрофільна, вона розвиває логіку, мислення, увагу, зорову та мовленнєву пам'ять.
Ця розвиваюча гра стане гарним помічником за заняттях і у старших групах і вдома. Паралельно, можна запитувати дитину, що на картках зображено, якого воно кольору, що вона знає про даний предмет чи істоту.
Гра - це дуже цікаве та захоплююче дійство, навчання під час якої проходить швидко та ефективно.
Картки виготовлені з міцного пластика, зображення надруковані на сучасному обладнанні, якісними фарбами, тому гра служитиме досить тривалий час.
У комплект гри входять такі поняття як: великий-маленький, швидко-повільно, ввімкутий-вимкнений (це про світло в лампі), внизу-вгорі, усередині-зовні, високо-низько, гарячий-холодний, сумний-веселий, далеко-близько, день-ніч, довгий-короткий, старий-молодий, відкритий-закритий, спереду-ззаду, під-над, порожній-повний, сухий-мокрий, твердий-м'який, товстий-тонкий, важкий-легкий, тягнути-штовхати, холодне-гаряче, чистий-брудний, широкий-вузький.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 60*80

Кількість карток: 48 карток ( 24 пари )

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов