Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Що як звучить?" ГР 0003

 

Опис: Розвиваючі настільні ігри дітей у садочку неодмінно потрібно поповнити цікавою та пізнавальною грою "Що як звучить?". Вона обов´язково має привернути увагу дітлахів, тому що уже з ясельних груп дітки цікавляться природою різних звуків, на слух запам'ятовують той чи інший предмет. І, щоб розвивати усі ці необхідні навики потрібно удосконалювати їх під час даної гри, яку ми пропонуємо придбати у нашому Інтернет-магазині. Дана гра є корисною ще й тому, що дитина вивчає і розглядає предмет, його колір та розмір. Повторюючи за вихователем звуки, розвивається та розширюється дитячий мовленнєвий запас, можливо, навіть, якийсь новий звук, який вона ніколи не чула прийде їй до вподоби. Радимо, також, придбати дану розвиваючу гру батькам, щоб і вдома була можливість вивчити щось нове або повторити те, що уже знає дитина. Комплект компактний, його можна брати з собою у подорож, щоб з користю проводити час.
Зображення яскраве завдяки якісним фарбам, які використовуються під час друку, вони не шкідливі, мають довгий строк експлуатації. Оформляйте замовлення у нашого менеджера на суму від 150 гривень та отримаєте бонус - доставку Укрпоштою безкоштовно.
У комплект входять картинки з наступними предметами: барабан, дощ, дудка, дзвоник, машина, молоток, мотоцикл, ножиці, паровоз, пароплав, пилка, гармата, літак, годинник.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 50*70

Кількість карток: 14 штук

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов