Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Тато, мама, дитинча" ГР 0005

Опис: Дуже важливо ще з садочка виховувати у дитини повагу до поняття сім'я. Потрібно пояснювати, що вона є частиною своєї родини і, що не тільки люди, але й тварини об'єднуються і живуть разом. "Тато, мама, дитинча" - багатопрофільна розвиваюча гра, яка допоможе Вам справитися з цим завданням. Дитина збиратиме сім'ю і одночасно вивчатиме, як у ній називається тато, мама та їхній малюк. Наприклад, бик, корова і телятко. Трохи згодом цю ж захоплюючу гру можна використовувати при вивченні понять "великий, середній, малий", вивчати розміри тварин. У садочку до гри можна долучити одразу троє дітлахів, щоб кожен з них обирав свого члена родини, хтось маму, хтось дитину, хтось тата. На всіх картках тваринки мають природнє забарвлення. Картки зроблені з міцного пластику, котрий важко пошкодити. Зображення друкуються на сучасному обладнанні, високоякісними екосольвентними чорнилами, які не мають неприємних запахів Замовляйте зараз цю цікаву та пізнавальний гру і вже через декілька днів вона буде радувати малюків.
До гри входять такі сім'ї таких тварин: вовк, гусак, заєць, індик, коза, кінь, корова, кіт, півень, лев, ведмідь, вівця, олень, свиня, собака, тигр, качка.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 70*70

Кількість карток: 51 картка (17 трійок)

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

 

 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов