Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Розвиваюча гра "Знайди пару" ГР 0004

Опис: У деяких дітей існує проблема з узагальненням предметів, об'єднання їх у певні групи, однакові за поняттям чи тематикою. Саме тому, потрібно приділити увагу ще змалечку і цьому важливому процесу. Помічником Вам у цьому стане розвиваюча гра "Знайди пару". До комплекту гри входить 18 пар карток, на яких зображені предмети, котрі потрібно попарно розставити. Наприклад, береза і ялинки - це дерева, сукня і светр - це одяг. Гру можна урізноманітніти, якщо паралельно розповідати малюку про колір предмета і де його можна використати. Спочатку, хай дорослий розкладає все попарно, починаючи з однієї чи двох пар, потім, нехай приєднається малюк до цього захоплюючого заняття. З часом, можна давати дитині завдання, розкласти всі картинки парами і в кінці разом підрахувати кількість правильних пар.
Картки виготовляються з цупкого пластику, який важко зіпсувати, зігнути. Кольорова гама зображення досить широка, що дає змогу з точністю передавати справжній колір предметів, що є досить важливим для дитячого сприйняття.
До набору входять такі поняття як: головний убір, гриби, дерева, тварини, люди, машини, меблі, взуття, овочі, одяг, посуд, птахи, мешканці моря, фрукти, квіти.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Вид: розвиваюча настільна гра

Розмір однієї картки, мм: 60*60

Кількість карток: 36 карток ( 18 пар )

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов