Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Символіка України "Герб та прапор України" СМ 0025

Герб та прапор України символіка 25
Цена: 39.00
Цена сейчас: 36.00
Экономия: 3.00 (8%)
Артикул: СМ 0025

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Опис: Кожна держава має свою символіку, пов'язану з її історією. Так і наша країна має свої власні символи. Базовий компонент дошкільної освіти в Україні орієнтує на опанування знань про нашу державу, виховання поваги до державних символів. Старші дошкільники мають знати прапор, гімн, герб України, назву її столиці.
Ознайомлюючи дітей з державними символами, вихователю важливо дотримуватись принципу відповідності сучасності. Для того, щоб зрозуміло пояснити дітям значення державних символів, краще всього мати ці символи під рукою. Щоб дитина не лише зі слів чула про них, а й бачила на власні очі. Уявлення дітей про навколишній світ розширюється введенням понять «державні символи України», «герб», «прапор», «гімн».
Саме тому наш інтернет-магазин пропонує Вам пластиковий стенд з зображенням герба та прапора нашої країни. Дітям буде цікаво роздивлятися його, тому що зображення буде чітким та яскравим. Даний стенд стане прикрасою садочка. Замовивши додатково товар з цієї категорії, можна буде оформити цілий куточок, який буде нести пізнавальну та корисну інформацію маленьким патріотом України.
За декілька днів стенд уже буде прикрашати стіну кімнати садочка. Пам'ятайте, що доставка Укрпоштою в межах країни абсолютно безкоштовна.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 200*300

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов