Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Deutsch" УИЯ 0005

Стенд в кабінет іноземної мови Deutsch 5
Цена: 628.00
Цена сейчас: 513.00
Экономия: 115.00 (18%)
Артикул: УИЯ 0005

Опис: Інформаційний стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 3 пласких кишені формату А4, 2 пласки кишені формату А5

"Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина",- це золоте правило потрібно пам'ятати всім батькам і вже змалечку навчати цьому своїх діток. Деякі діти мають досить гарний хист до вивчення мов, а до тих, хто полюбляє більш точні науки, потрібно прост знайти правильний підхід. Основне завдання педагога в навчанні німецької мови полягає в тому, щоб перенести акцент з усякого роду вправ на творчу розумову діяльність учнів. Тут у пригоді стане стенд "DEUTSCH", яким можна прикрасити кабінет німецької мови. Велика кількість кишень формату А4 дає змогу розмістити необхідну для процесу навчання інформацію. Це можуть бути і правила з орфографії німецької мови, і описи визначних місць Німеччини, або їхні зображення, фотографії відомих історичних постатей, теми наступного уроку, рольові ігри, найбільш поширені фрази німецькою мовою.
Також, на стенді можна розмістити графік факультативів чи консультацій учителя. Даний пластиковий стенд корисний і необхідний для плідного навчання. Діти оцінять його користь. Він яскравий, привертатиме увагу, легкий в користуванні. Досить простий спосіб кріплення на двосторонній скотч, не завдасть Вам клопоту і не потребує додаткових затрат. Якщо Ви бажаєте більшу або меншу кількість кишень на стенді, повідомте про це нашому менеджеру.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 900*830

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов