Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд для малюнків та виробів "Наша творчість" УНТ 0121

Стенд для творчості барвінок в садок 121
Цена: 441.00
Цена сейчас: 396.00
Экономия: 45.00 (10%)
Артикул: УНТ 0121

Опис: стенд з поличками під вироби,та об'ємним карманом під малюнки формат А4. Стенд з пластику високої якості, поличками та  об'ємною кишенею з прозорого акрилу.

Для чого ж потрібні стенди в дошкільному навчальному закладі? По-перше, у них зручно розміщати необхідну інформацію. По-друге, вони гарні та різнобарвні, що одночасно позитивно впливає на малюків, зацікавлює їх, та прикрашає приміщення, вносить яскраві нотки до інтер'єру. По-третє, це досить конструктивний та економний спосіб підготовки дитячого садка до нового навчального року. Стенд для малюнків та виробів "Наша творчість" ідеально пасуватиме до кабінету, в якому дітлахи виготовляють щось власноруч. Стенд з кишенею під малюнки зручний тим, що усі дитячі витвори мистецтва можна розмістити компактно за однією тематикою. Не можна забувати й те, що під час процесу ліплення, під наглядом педагога емоції дитини підкоряються загальним настановам: вона уважно слухає, вчасно робить завдання, послідовно виконує певні маніпуляції над матеріалами, для виготовлення поробки, вчиться працювати у колективі. Саме тому, на заняттях з художньої праці потрібно вирізняти кращі роботи. Це зручно робити завдяки пластиковому стенду, який оснащений зручними поличками. Таким чином, діти порівнюватимуть свої роботи з тими, котрі виділив педагог, будуть вчитись шукати недоліки в своїх роботах та робити висновки, щоб у подальшому уникати помилок. Придбати інформаційний стенд для ДНЗ досить легко, зв'язавшись з нами по телефону та замовивши усе необхідне у нашого менеджера.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з кольоровим друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. Полички та кишеня з прозорого акрилу 2 мм. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 700*450

Розмір поличок, мм: 300*70

Кількість поличок:  3 штуки 

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Кількість поличок може бути змінена!

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов