Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд для поробок з пластиліну "Наша творчість" УНТ 0166

Стенд для поробок в дитячий садок 166
Цена: 482.00
Цена сейчас: 410.00
Экономия: 72.00 (15%)
Артикул: УНТ 0166

Опис: стенд з поличками під вироби. Стенд з пластику високої якості, поличками з прозорого акрилу, кишенею під тему заняття з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм. 

Як відомо, усі заняття в дитячому садку мають розвиваючий характер. Дітлахи вчаться розрізняти та поєднувати в єдине ціле різні матеріали, дізнаються про їхні властивості, знайомляться з новими поняттями та термінами. Розглядати взірці виробів досить зручно за допомогою стенду з поличкам для поробок, який Ви можете досить легко придбати, зателефонувавши до нашого менеджера. Щоб розмістити більшу кількість дитячих поробок, можна змінити розмір стенду та полиць. Дизайнер внесе корективи до макета абсолютно безкоштовно, врахувуючи усі Ваші побажання. Уявіть лишень, як зрадіє малеча, коли побачить свій витвір мистецтва на такій ніби виставці, де серед великої кількості експонатів є один його. Малюк з захватом розглядатиме вироби своїх друзів, зіставлятиме та аналізуватиме побачене. Таким чином розвиваються його уміння спостереження та концентрації уваги. Паралельно, розширюється уявлення про навколишній світ та удосконалюється розмова діяльність. Як відомо всі ці процеси стимулюють пам'ять та розвивають мовлення. Тому, оформивши замовлення на даний стенд, Ви робите великий внесок в навчальний процес у Вашому дошкільному навчальному закладі.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з кольоровим друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. Полички з прозорого акрилу 2 мм. 1 пласка кишеня формату 10*3см

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 800*500

Розмір поличок, мм: 50*70

Кількість поличок:  28 штук 

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Кількість поличок може бути змінена!

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов