Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Фізична культура" УФ 0011

Стенд фізична культура 11
Цена: 265.00
Цена сейчас: 215.00
Экономия: 50.00 (19%)
Артикул: УФ 0011

Опис: Інформаційний стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Запорукою нормального розвитку дитячого організму є його постійний фізичний розвиток. Щоб бути здоровою і активною, дитині потрібне чисте повітря, а ще краще, якщо перебування на ньому підкріпити активними рухливими іграми. Адже ігри - це також спорт, яким дітлахи займаються з превеликим задоволенням. Заняття на лоні природи для організму, що росте, набувають особливої цінності, оскільки сприяють не тільки вихованню інтересу до рухів, але і підвищують працездатність, знижують рівень дитячої захворюваності.
Дітям у садочку подобається так зване фігурне крокування. Ними можна розпочинати уроки фізичного виховання на прогулянці, піші мандрівки. Марширування чудово організовує й об'єднує дітей, розвиває відчуття ритму, активізує не тільки рухову сферу, а й фізіологічну систему. Про все це та багато іншого можна розмістити інформацію на стенді з фізичного виховання.
Замовити пластиковий стенд "Фізична культура" в нашому інтернет-магазині просто і легко. Зв'язавшись з нашим менеджером, Ви оформляєте замовлення, можливо, вносити корективи до дизайну та розміру. І через декілька днів цей корисний стенд прикрашатиме стіну садочка, нестиме велику кількість корисної інформації. З нього можна буде дізнатися, які саме рухливими ігри на вулиці є корисними для діток. На них можна розмістити спеціально розроблені методики, правила з фізичного виховання дошкільнят.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4, 2 пласкі кишені формату А5 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 500*600

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов