Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Фізкультхвилинка" УФ 0014

Опис: Інформаційний стенд з кишенею з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Для здорового розвитку дитини їй необхідно рухатись. Але, в даному випадку багато не завжди означає добре. Існують певні правила для різних вікових категорій діток, які потрібно виконувати. Завданням педагога на етапі формування дитячого режиму дня в садочку є оптимізація рухового режиму, розвиток їх інтересу до системного виконання підібраних вправ.
Розвитку у дітей дошкільного віку інтересу до активний рухів сприяють ігрові завдання, сюжетні фізкультурні заняття, розмови про фізкультуру та спорт, екскурсії на стадіон, походи на різні змагання, перегляд кінофільмів про великий спорт чи спортивні свята.
У пластиковій кишені стенда, присвяченому фізичному вихованню "Фізкультхвилинка", можна розмістити перелік вправ, які сприяють гарному розвитку діток. Як правильно робити зарядку вранці, як розминати спинку і кінцівки, якщо довго сидів на стільці, перлік випадків, коли фізичні навантаження можуть нашкодити - все це буде корисною інформацією і для вихователів, і для батьків. Вони зможуть дотримуватись цих інструкцій, коли дитина залишилась вдома, у вихідний день чи під час канікул. Інформацію можна постійно змінювати, чергуючи тексти з вправами і картинки, з їхнім виконанням.
Стенд займе гідне місце біля спортивного залу або біля куточка по здоров'ю в групі. Його легко закріпити за допомогою двостороннього скотчу. Він легкий та компактний. Яскраві фарби не вигорять при потраплянні прямого сонячного проміння, не змиваються водою.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 400*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов