Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Календар природи" УКП 0035

Стенд "Календар природи" на українській мові призначений для отримання необхідних знань з метою формування уявлень про оточуючий світ, різноманітні погодні явища, розвитку уваги, пам`яті, відповідальності, підвищення загального інтелектуального рівня та бажання пізнати більше. За допомогою стенду діти можуть вивчити час доби, дні тижня, пори року та місяці. Крім того є можливість відмічати погоду, яку діти спостерігають.

Оформлення куточка природи в дошкільному навчальному закладі потрібно для того, щоб познайомити дітей з природними явищами, змінами, що відбуваються у самій природі тощо. Облаштовуючи куточок природи, потрібно враховувати вік дітлахів у групі, щоб не перевантажити інформацією та не відштовхнути від пізнання нового по даній темі. Обов'язково необхідно мати календар природи, за допомогою якого буде проводитись фіксація різних погодних явищ. Ми пропонуємо Ваші увазі збірній настінний стенд "Календар природи", використання якого спростить заняття, але більше зацікавить дітлахів, ніж звичні одноманітні записи. З його поміччю діти можуть вивчати пори року, місяці, дні тижня, частини дня, описувати погодні явища та фіксувати їх. Стенд оснащений рухливими стрілками, що неодмінно прийде до вподоби малечі. Систематичне ведення календаря природи допомагає розвинути спостережливість, привчає з увагою приглядатись до навколишнього середовища та змін у ньому, встановлює взаємозв'язок і послідовність явищ та причин їх виникнення. Всього цього досить легко домогтись у кожного малюка, якщо займатись цим регулярно, з цікавим матеріалом та гарними розповідями!

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. Стрілки з ПВХ, рухливі. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 700*500

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов