Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Стенд-книжка (перекідна система)

Стенд-книжка (перекідна система)

В нас новина!!!

Останнім часом почастішали питання про виготовлення стендів з гортальними системами по типу "книжка". Раді сповістити, що ваші бажання тепер можна здійснити.

Що можна сказати про цю систему?

По-перше, вона зручна. Базовий комплект - це утримувач для 5 рамок для перегортання та 5 рамок з прозорими протекторами. Легко гортається, 

По-друге, вона якісна. Рамки гортальної системи та протектори виготовлені в Польщі, відомим виробником такого роду продукції. Рамки вироблені з міцного пластику. Це не тоненькі файлики, які порвуться дуже швидко. Це виріб, який служитиме роками.

По-третє, вана компактна. Листальна система дозволяє розмістити максимум інформації на мінімумі площі. Для того, щоб розмістити стільки ж інформації, скільки вміщує перекидна система вам буде потрібен стенд розмірами приблизно 125х85см. Тільки тоді можна буде розмістити 10 пласких кишень формату А4. А це значно дорожче.

Нарешті - це просто стильно!

Що може запропонувати наш магазин?

Ми готові виробити для ас стенди з гортальною (ротаційною) системою. Базова комплектація – 5 рамок-кишень жовтого кольору. Але в разі необхідності можлива інша комплектація як за кількістю рамок з протекторами, так і за кольором рамок. Утримувач прозорий, тому буде пасувати до будь якого стенду. Стенди можуть бути як інформаційні в установи, так і тематичні. Наприклад по правилам дорожнього руху, логопедичні, шкільні и таке інше. За вимогою ми можемо надіслати вам фотографії рамки, або всій перекидної системі, що бі могли оцінити якість.

Всі питання за телефоном 063-13-889-13 (Вайбер), або за електронною адресою admin@stendall.com.

 

 


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов