Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Меню" УПА 0017

Інформаціний стенд Меню 17
Цена: 217.00
Цена сейчас: 173.00
Экономия: 44.00 (20%)
Артикул: УПА 0017

Опис: Інформаційний стенд з кишенями з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 2 пласкі кишені формату А4 

Для батьків дуже важливо, щоб їхня дитина росла щасливою і здоровою. Віддаючи своє дорогоцінне чадо у садочок, вони переживають, як маля відреагує на зміну обстановки, чи потоваришує з дітками, чи знайде спільну мову з вихователями, а головне - чи прийде до смаку малечі те, чим у садочку годуватимуть.
Інформаційний пластиковий стенд "Меню" стане корисним інструментом у підборі правильного режиму харчування, складання меню мамою вдома. У дитячому садку до цього ставляться з великою увагою. Раціон складають дієтологи, консультуючсь з медичними працівниками. Тому батьки, ознайомившись з інформацією на стенді, можуть запроваджувати подібне меню для дитини і вдома, щоб у садочку не виникало проблем, і дитина не лишилась голодною.
Стенд корисний і для працівників їдальні садочка, і для вихователів. На ньому можна розмістити меню цього тижня, рецепти корисних страв та напоїв, калорійність їжі сьогоднішнього полудника чи обіда. Ця інформація є досить актуальною у наш час, тому стенд "Меню" обов'язково потрібно замовляти при підготовці садочка до нового навчального року у нашому магазині. Наші дизайнери допоможуть підібрати необхідний стенд або розробити новий дизайн, який пасуватиме до інтер´єру Вашого садочка.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 700*340

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов