Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Музичний куточок" УМ 0008

Опис: Інформаційний стенд з кишенею з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Важко переоцінити вплив музики на дорослу людину, а на малюка і тим паче. Діти так само вміють нею насолоджуватись, коментують її, вона торкає їхні душі, збуджує, або навпаки, заспокоює. Малеча ще з перших місяців свого життя намагається танцювати під улюблені мелодії. Любов до музики підтримується і розвивається і в дитячому садочку. Музичні заняття супроводжують дітей впродовж усього перебування їх у садку. Діти люблять приймати участь у різноманітних святах, на яких завжди лунають веселі пісні, водяться хороводи.
Так, ритмічні завдання, які надаються дітям у дитячому садку, допомагають активізувати та пробуджувати інтерес дитини до діяльності.
У музичних кабінетах, у актових залах чи навіть у самій групі доречним буде стенд, на якому буде розписаний план свят, які наближаються, або програма до дня 8 березня, або просто цікава інформація про музику, її вплив на емоційний стан дитини, рекомендації щодо підбору мелодій в вечірній час або для активних ігор на вулиці.
Стенд «Музичний куточок» яскравий і красивий, легкий і корисний. Замовляйте його у нас і через лічені дні він красуватиметься на стіні садочка та буде радувати око усім, хто проходитиме біля нього.
Доставка Укрпоштою безкоштовна у межах України.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 500*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов