Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Погода" УКП 0024

Стенд "Погода" на українській мові призначений для отримання необхідних знань з метою формування уявлень про оточуючий світ, різноманітні погодні явища, розвитку уваги, пам`яті, відповідальності, підвищення загального інтелектуального рівня та бажання пізнати більше.

Потреба ведення календарів природи і погоди зумовлюється своєрідністю пізнання закономірностей сезонних змін дошкільниками. Для більш старших діток у дитячому садку потрібен інший підхід у навчанні природних явищ та спостереження за погодою. Ми пропонуємо широкий вибір настінний календарів погоди, для того щоб урізноманітнити процес навчання. Даний стенд оснащений штучним термометром і дітки старших груп з великим задоволенням та розумінням справи будуть відмічати потрібну температуру після кожної прогулянки. Потрібно уважно підходити до вибору календаря погоди для різної групи садочка. Вони повинні відповідати віку малюків, бути інформативними (задовольняти цікавість дітей, виходячи з їх вікових особливостей), бути привабливими, мати гарний естетичний вигляд, бути практичними та виготовлені з екологічних матеріалів. Всі ці властивості має наша продукція! Купуючи стенд "Погода" Ви неодмінно зацікавите малюків, викличете інтерес до пізнання навколишнього світу, до фіксування явищ природи, проведення паралелі між порою року та погодою. Настінний пластиковий стенд має яскраве оформлення, щоб викликати інтерес у дітей, щоб вони з задоволенням вивчали щось нове та пізнавати наш цікавий навколишніх світ.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 8 пласких кишень під карточки з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм (кріплення на двобічний скотч), стрілка з ПВХ, рухлива. На термометрі рухливий елемент для позначення температури повітря. Картки, видрукувані на фотопапері, входять у комплект.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 700*500

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов