Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Поради психолога" УМП 0020

Поради психолога стенд в садок 20
Цена: 211.00
Цена сейчас: 170.00
Экономия: 41.00 (19%)
Артикул: УМП 0020

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 2 пласкі кишені формату А4

Психолог - це дуже потрібна людина у дитячому садочку, за його порадами звертаються батьки, після спілкування з ним проблеми та дитячі негаразди розвіюються, ніби їх і не було. Їхнє основне завдання - зробити дитяче життя в період перебування в дитячому садку зручним, комфортним перш за все з точки зору дитячої психіки, загальних та індивідуальних особливостей її розвитку. Педагог-психолог повинен допомогти вихователю, а також батькам дитини знайти і пояснити приховані причини деяких дитячих невдач, вчинків та особливостей поведінки.
Саме тому так необхідно мати на стінах дитячого садочка стенд "Поради психолога", котрий допоможе і батькам і вихователям пізнавати глибини дитячої психыки, шукати прихований підтекст у поведінці та вчинках малечі. Як відомо, діти усі різні, і з кожним по різному потрібно проводити корекційну роботу. Всі ці та подібні рекомендації можна розмістити на пластиковому стенді, який неодмінно буде гармонійно виглядати у будь-якому куточку групи. На ньому також можна розміщати інформацію щодо ігор, котрі допомагають розвивати той чи інший дитячий навик. У одній з кишень стенду бажано, щоб був розклад роботи педагога-психолога, години прийому батьків для консультацій, індивідуальні заняття з дітками.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 510*450

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов