Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Поради психолога" УМП 0046

Стенд інформаційний поради психолога 46
Цена: 246.00
Цена сейчас: 199.00
Экономия: 47.00 (19%)
Артикул: УМП 0046

Опис: Інформаційний стенд з кишенею з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Психолог відіграє в дитячому садку одну з основних ролей. Він займається психічним розвитком дитини, спостерігає та тримає на контролі гармонійність розвитку, тому що у стінах садочка проходить основна частина активного часу дітлахів. 
Саме тому батьки повинні обов'язково особисто познайомитись з психологом свого ДНЗ. Тут у нагоді може стати пластиковий інформаційний стенд "Поради психолога", котрий неодмінно повинен буди в дитячому садку. На ньому розміщають дані про кваліфікацію педагога-психолога, його досвід роботи, основні поради та методики роботи. Це ніби шпаргалка для батьків, у якій вони можуть черпати нові знання або переймати досвід закордонних спеціалістів. Стенд оснащений кишенями, тому всю корисну інформацію можна періодично оновлювати на більш актуально чи за вимогою батьків на різні тематики. Різнобарвні кольори привертатимуть увагу малят до стендів, на них вони зустрінуть улюблених мультиплікаційних героїв чи представників тваринного світу. Таким чином психолог ставатиме для них і цікавим, і вони не будуть боятись його відвідувати. Стенд "Поради психолога" легко кріпиться на стіну, не вимагає особливого догляду, має довготривалий термін експлуатації. Замовляючи стенди для дитячого садка у нас, Ви будете задоволені сервісом та якістю товару!


Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 2 пласкі кишені формату А4. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 700*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов