Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Пори року" УКП 0011

Стенд "Пори року" на українській мові призначений для отримання необхідних знань з метою формування уявлень про пори року та місяці, підвищення загального інтелектуального рівня та бажання пізнати більше.

Досить часто дитина не розуміє, чому її вдягають у теплий костюм, навіщо натягають шапку чи черевики, чому сьогодні не пішли гуляти, а залишились вдома і коли ж нарешті настане те саме довгоочікуване літо і вона поїде до бабусі і дідуся? Пора року – це досить тривалий проміжок часу. Відсутність різкої зміни погодних явищ між порами року створює у дітей неправильні уявлення про деяку постійність навколишнього середовища. Тому роботу з календарем пір року можна розпочинати уже з третього року життя дитини. Те, що ми пропонуємо Вашій увазі, стенд "Пори року", високоякісний продукт, який відповість на багато дитячих запитань. Тут і назви місяців, котрі входять в ту чи іншу пору року, і основні зміни в погодних явищах. Спостерігаючи подібне за вікном чи під час прогулянки на вулиці, запропонуйте дитині знайти подібне на даному календарі. Таким чином, вся інформація буде підтверджуватись і краще запам'ятовуватись. Чіткість та виразність кольорів забезпечується високоякісними екологічними чорнилами, котрі не нашкодять здоров'ю малюків. Сучасне обладнання допомагає виготовити практичний та надійний стенд, з міцного матеріалу, котрий прослужить не один навчальний рік. Стенд "Пори року" оснащений рухомою стрілкою, за допомогою якої дитина самостійно зможе обирати місяць та пору року.

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. Стрілка з ПВХ, рухлива. 

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 400*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов