Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Режим дня" УРД 0014

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4

При відвідуванні дитячого садка, у дитини починає формуватись режим дня і, бажано, щоб він співпадав з його домашнім режимом у вихідні та святкові дні. Дане правило не варто порушувати, якщо дитина знаходиться у дідуся з бабусею чи десь у подорожі. Потрібно намагатися притримуватись його за будь-яких умов, в іншому випадку, малеча просто робитиме все що їй заманеться і коли заманеться, не буде жити за графіком. А так її буде досить важко навчити пунктуальності та плануванню свого дня.
Саме тому дня наочного зображення режиму дня у садочку, можна використати стенд "Режим дня" на якому і буде розміщена вся інформація, з якою неодмінно має ознайомитись кожен з батьків.
Поетапно будуть розписані години сну, вживання їжі, прогулянок та забав. Досвід показує, що неухильне дотримання встановленого розпорядку день за днем поступово виробляє активне прагнення дитини виконувати режим самостійно.
Стенд легкий, пластиковий, кріпиться на двобічний скотч. Яскравість фарб з часом все рівно залишатиметься такою ж, як в день придбання стенду. Друк здійснюється якісними фарбами, які не мають неприємного запаху та не вигорають на сонці. Доставка Укрпоштою в межах України безкоштовна.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 400*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов