Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Список на шафи" УСШ 0015

Опис: Інформаційний стенд з кишенею з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4

Привчати дитину до порядку потрібно ще з малечку, головне, не пропустити цей момент. Дитина з превеликим задоволенням переймає звички дорослих і, якщо Ви подаєте поганий приклад, її важко буде перевчити. Але якщо малюк хоче складати свої речі, вішати їх на стільчик чи до шафи, потрібно допомагати йому, хвалити, заохочувати усілякими методами.
У садочку у кожної дитини є своя шафа. Там вона зберігає верхній, змінний одяг і взуття, можливо, якісь особисті іграшки. Дуже важливим є з перших днів перебування у садочку привчити її до того, що дана шафа належить їй, що тут її речі і до чужої шафи заглядати чи щось класи туди не варто. Щоб легше запам'яталось це, можна розробити список на шафки і помістити його на однойменному стенді. Він буде корисним і дітлахам, і вихователям, і батькам. Яскравий пластиковий стенд легко кріпиться на стіні за допомогою двостороннього скотчу.
При необхідності список можна постійно змінювати, для цього і розрахована пластикова кишеня. Професійно розроблений, кольоровий, яскравий фон привертатиме увагу дітлахів. На ньому зображаються герої улюбленого мультфільму, які так подобаються нашим малим бешкетникам.
Замовляйте даний стенд у нас, та отримайте приємний бонус - доставку Укрпоштою безкоштовно.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 400*400

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов