Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Каталог
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Стенд "Вітаємо" УП 0077

Опис: Інформаційний стенд з кишенею з прозорого пластику ПЕТ 0,75 мм

Характеристики виробу: основа - ПВХ 3 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi. 1 пласка кишеня формату А4

Для дитини нема нічого радісного та найбільшочікуваного, ніж її день народження. Це свято є виключно її днем, тому до його святкування потрібно віднестись з особливою увагою. Діти з задоволенням святкують цей день не лише з родиною вдома, а ще й друзями по садочку. Іменинник приносить солодощі, діти вітають його. Цей день особливий у всіх його аспектах. Малюки люблять увагу і саме за допомогою стенда "Вітаємо" можна подарувати імениннику справжнє свято. Тільки переступивши поріг групи, він побачить стенд з щирими привітаннями для нього. Це неодмінно запам'ятається йому надовго. На даному стенді можна також розміщати інформацію про іменинників у поточному місяці, а вже в конкретний день замінювати аркуш, на вітальну листівку.
Стенд яскравий, привабливий і святковий. На ньому зображаються атрибути, без яких неможливо уявити собі сучасне дитяче свято - повітряні кульки. Пластиковий стенд можна використовувати не один рік, він якісно зроблений, фарби не втрачають колір, він не псується після вологого прибирання чи довготривалого перебування на прямих сонячних променях. Екосольвентні чорнила не шкодять здоров'ю дітлахів. Досить простий спосіб кріплення на двосторонній скотч, не завдасть Вам клопоту і не потребує додаткових затрат.

Вид: настінний стенд

Розмір, мм: 350*500

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов