Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Таблички для груп

     Кому з нас не хотілося бути дослідником, вивчаючи нові землі, здобуваючи досвід і нові знання? Так, це бажання знайоме всім, надто дітям. Дитячий садочок стане провідником в світ нового і цікавого. За дверима кожної групи на дітей чекатимуть захоплюючі заняття, веселі ігри, нові друзі – чекатиме чарівний світ. Наш Інтернет-магазин пропонує стильне оформлення саме для таких „чарівних” дверей у вигляді табличок. Краплинки, дзвіночки чи півники – оберіть підходящу табличку для Вашої групи. Можливо, у Вашому ДНЗ групи позначаються номерами? У нас Ви знайдете яскраві барвисті таблички на будь-який смак. За їх допомогою діти швидко навчаться розрізняти свою групу, з нетерпінням поспішаючи до нових знань.

     Таблички виготовлені з якісного пластику з нанесенням самоклейкої плівки з кольоровим малюнком. Друк зображення виконується екосольвентними чорнилами, які відповідають вимогам екологічної безпеки, не містять шкідливих пахучих сполук, стійкі до вологого середовища.  

     Нехай кожні двері в житті Вашої дитини відкриватимуться в світ нових чудових знайомств, цікавих пригод і незабутніх вражень!

Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов