Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Весна прийшла!

Весна прийшла!

Весна прийшла!

Довго цього року ми чекали на весну. Але ж нарешті дочекалися. Наш магазин радіє весні разом з вами. Тому пропонуємо вам великій вибір стендів зі знижками. На сьогодні (початок березня 2018 року) ми маємо більше 6800 одиниць макетів стендів з пластику та магніту. І ця кількість зростає кожного тижня. Ми залюбки внесемо необхідні для вас зміни в існуючі макети (змінимо назву, кількість кишеньок, головних героїв оформлення) з урахуванням ваших потреб, а бо створену унікальні стенди повністю за вашими побажаннями. Зміст стендів обмежено лише вашою фантазією. Ми маємо величезну базу картинок для оформлення, до того наші дизайнери можуть намалювати те, що потрібно саме вам.

Пропонуємо вам переглянути стенди зі знижками: це практично всі стенди де дві та більше кишеньки, стенди для поробок з пластиліну з поличками та для малюнків, магнітні стенди, композиції зі стендів, стенди з правами дитини, набірні полотна, символіка України и ще багато інших товарів. Фактично в кожному розділі нашого каталогу можна знайти товар зі знижкою.

Хочемо звернути увагу на нові розділи нашого каталогу.

Великою популярністю користується розділ «Оформлення групи в єдиному стилі».

http://www.stendall.com/oformlennya-grupi-v-edinomu-stili

 Наразі в ньому представлено 50 варіантів оформлення. Нещодавно мі відкрили другу частину цього розділу.

http://www.stendall.com/oformlennya-grupi-v-edinomu-stili-2

 Зараз їде наповнення розділу новинками з різних видів інформаційних стендів. Якщо у нас досі немає оформлення для вашої групи, то сповістіть нс, и ми виправимо це з радістю. До того ж багато стендів попало під акцію, яка буде діяти до кінця весни.

До того ж продовжено дію акції зі знижкою на всі види існуючих банерів, та тих, яки ми виготовимо для вас по ваших ескізах.

http://www.stendall.com/aktsiya-20-na-baneri

Весна прийшла! Заходьте до нас!


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов