Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Встигни до відпустки

Встигни до відпустки

Встигни до відпустки

Початок літа - чудова пора підготовитись до нового навчального року як в школах, так і в садочках. Все це можна замовити і в серпні, але можна зробити заздалегідь. Ще до того з приємними знижками. 

Пропонуємо вам стенди з ПВХ, м’якого заліза, вінілового магніту тощо.

Всі знижки діють до 7 липня 2018 р., коли ми підемо у відпустку всім колективом.

До того часу ви можете отримати чудові стенди за дуже приємні ціни. На сьогодні наш магазин пропонує більше 7.000 найменованій. Але ви можете отримати і індивідуальні стенди, як мі залюбки розробимо саме для вас, враховуючи всі ваші побажання. Ми можемо оформити приміщення групи або класу в єдиному стилі. Ви зможете приймати участь в цьому процесі: напишіть ваші побажання щодо оформлення інформаційних стендів (назву, бажаний фон, побажання до розмірів та кількості кишеньок, яких героїв ви б хотіли бачити), наші дизайнери зроблять для вас макети, в які ви зможете вносити зміни. Ми доведемо ваш макет до ідеального! Все це безкоштовно та залюбки.

Крім того, ви можете обрати любі стенди на сайті, а ми за вашим бажанням переробимо їх під один стиль. Таким чином можна прискорити виготовлення стендів, які ви зможете повісити задовго до часу прийому комісіями приміщень шкіл та садочків.  

Зверніть увагу, що акція на вироби з м’якого заліза продовжена до кінця літа!

Запрошуємо вас в розділи "Оформлення груп в единому стилі"  Там ви знайдете більше ніж 60 видів оформлення груп. Якщо ви не знайдете потрибного, або якійсь стенд потребує індивідуальної переробки, то напишить нам і ви отримаєте новий макет безкоштовно.

http://www.stendall.com/oformlennya-grupi-v-edinomu-stili

http://www.stendall.com/oformlennya-grupi-v-edinomu-stili-2


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов