Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Новинка листалка
Печать Сообщить другу

Заголовок "Без калини нема України" СМ 00021

Без калини нема України стенд заголовок 21
Цена: 390.00
Цена сейчас: 360.00
Экономия: 30.00 (8%)
Артикул: СМ 00221

Характеристики виробу: основа - ПВХ 2 мм з накаткою самоклейкої плівки з друком зображення роздільною здатністю 1440 dpi

Опис: До національної символіки також можна віднести калину. Калина – дерево українського народу. А оскільки ягоди калини червоні, то й стали вони символом крові та невмирущого роду. Про калину складено безліч легенд, віршів, її малюють художники на своїх картинах, оспівують співаки. Калина – це й символ, краси, кохання, щастя. Це дуже гарне дерево, яке росте майже у всіх сільських подвір'ях нашої країни. Воно не тільки гарне навесні, під час свого цвітіння, воно ще й корисне і використовується при лікуванні багатьох хвороб.
Всі ці факти мають знати і дітлахи з юного віку. А для того, щоб нашим дітям це краще запам'яталось, можна на вході до групи або у коридорі садочка розмістити такий чудовий фігурний стенд. "Без калини нема України" - будуть бачити вони щоранку, прийшовши до садочка. Діти будуть цікавитись побаченим, завдавати питання на цю тему. А вихователі, відповідаючи їм, будуть виховувати в них не лише повагу до калини, як символа України, а й поповнювати багажник їх знань різними розповідями та легендами про неї. Також даний пластиковий стенд можна використати під час якось тематичного заходу, присвяченого Дню Незалежності, наприклад, чи святу Покрови.

Вид: настінний фігурний стенд

Розмір, мм: 2000*300

Термін виготовлення: 5 - 10 робочих днів 

Розмір може бути зміненим!

Поиск по сайту
Каталог   Вы недавно смотрели
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов