Ваша корзина
Ваша корзина пуста
Товаров: 0
На сумму: 0.00
Печать Сообщить другу

Знижки весни

Знижки весни

Суперзнижки весни!

Шановні покупці! Поспішаємо сповістити вам що наш магазин поновив виготовлення стендів з м’якого заліза (так звані «магнітні» стенди)! Більше року не було поставок цього унікального матеріалу в Україну. Нарешті м’яке залізо поступило на наш склад.

Нагадуємо вам, що ці стенди дуже зручні в користуванні. Досить мати під рукою звичайні магніти, щоб оформити виставку дитячих робіт, або провести заняття. Наші дизайнери залюбки виготовлять для вас індивідуальні макети для того, щоб магнітний стенд гармонійно вписався в приміщення групи або класу.

Полімерне залізо вдає із себе еластичний полімерний гумоподібний матеріал, який поєднує в собі властивості гуми і заліза. Його основа для кріплення виготовлена ​​з липким клейовим шаром (самоклеючий). .Друк на виробі як і раніше здійснюється за допомогою екологічно чистих ЕКО-сольвентних чорнила. За всіма своїми технічними і естетичними показниками даний виріб відповідає вимогам як загальноприйнятих стандартів безпеки, так і звичайним вимогам споживача. Основною відмінністю від стендів, зроблених на ПВХ-основі, є властивість згортатися в трубку, що, безсумнівно, зручно при перенесенні і монтажі на будь-яку поверхню. Магнітна основа вироби дозволить здійснювати це без особливих зусиль з Вашого боку. Наш розділ представлений на сайті смужками з магніту, фігурними стендами, звичайними стендами та екранами настрою.

Всі пропозиції можна побачити тут: http://www.stendall.com/magnitni-virobi

Крім того в магазині зберігаются знижки на велику кількість товару с ПВХ. 

Всі ціни актуальні!

 

Акція продовжена на все літо!


Пока нет отзывов и оценок Напишите отзыв.

Поиск по сайту
Viartsoft - универсальные решения для интернет-магазинов